Termék kosárba került

Macskatáp, macskaeledel akár 30% kedvezménnyel | Petnet.hu

Termék szűrés
-20%
GimCat Gras Bits Megapack zöldfű tabletta 425g

GimCat Gras Bits Megapack zöldfű tabletta 425g

jutalomfalat macskáknak
Kiszerelés: 425g / Zacskó
Gyártó: GimCat
Egységár: 15 292 Ft / kg
Rendelhető
6 499 Ft 8 124 Ft
-20%
Brit Care Duo Musse Treat Chicken & Pumpkin 4x14g

Brit Care Duo Musse Treat Chicken & Pumpkin 4x14g

táplálékkiegészítő macskáknak
Kiszerelés: 56g / Csomag
Gyártó: Brit
Egységár: 16 946 Ft / kg
Raktáron
949 Ft 1 186 Ft
-20%
Brit Care Duo Musse Treat Whitefish & Tuna 4x14g

Brit Care Duo Musse Treat Whitefish & Tuna 4x14g

táplálékkiegészítő macskáknak
Kiszerelés: 56g / Csomag
Gyártó: Brit
Egységár: 16 946 Ft / kg
Raktáron
949 Ft 1 186 Ft
-20%
Brit Care Duo Musse Treat Salmon & Tuna 4x14g

Brit Care Duo Musse Treat Salmon & Tuna 4x14g

táplálékkiegészítő macskáknak
Kiszerelés: 56g / Csomag
Gyártó: Brit
Egységár: 16 946 Ft / kg
Raktáron
949 Ft 1 186 Ft
-20%
Brit Care Duo Musse Treat Chicken & Duck 4x14g

Brit Care Duo Musse Treat Chicken & Duck 4x14g

táplálékkiegészítő macskáknak
Kiszerelés: 56g / Csomag
Gyártó: Brit
Egységár: 16 946 Ft / kg
Raktáron
949 Ft 1 186 Ft
-20%
Brit Care Duo Mousse Real Tuna with Salmon 6x25g

Brit Care Duo Mousse Real Tuna with Salmon 6x25g

tartósítószermentes konzerveledel
Kiszerelés: 150g / Karton
Gyártó: Brit
Egységár: 17 933 Ft / kg
Raktáron
2 690 Ft 3 363 Ft
-20%
Nunbell Rotating Catnip Ball macskamenta labda 5cm

Nunbell Rotating Catnip Ball macskamenta labda 5cm

macskamenta készítmény
Kiszerelés: 1 db / Darab
Gyártó: Nunbell
Egységár: 1 142 Ft / db
Raktáron
1 142 Ft 1 428 Ft
-20%
Brit Care Duo Mousse Real Tuna with Mackerel 6x25g

Brit Care Duo Mousse Real Tuna with Mackerel 6x25g

tartósítószermentes konzerveledel
Kiszerelés: 150g / Karton
Gyártó: Brit
Egységár: 17 933 Ft / kg
Raktáron
2 690 Ft 3 363 Ft
-20%
Brit Care Duo Mousse Real Chicken with Goat Milk 6x25g

Brit Care Duo Mousse Real Chicken with Goat Milk 6x25g

tartósítószermentes konzerveledel
Kiszerelés: 150g / Karton
Gyártó: Brit
Egységár: 17 933 Ft / kg
Raktáron
2 690 Ft 3 363 Ft
-20%
Brit Care Duo Mousse Real Chicken with Duck 6x25g

Brit Care Duo Mousse Real Chicken with Duck 6x25g

tartósítószermentes konzerveledel
Kiszerelés: 150g / Karton
Gyártó: Brit
Egységár: 17 933 Ft / kg
Raktáron
2 690 Ft 3 363 Ft
-20%
Brit Care Duo Mousse Real Chicken with Cheese 6x25g

Brit Care Duo Mousse Real Chicken with Cheese 6x25g

tartósítószermentes konzerveledel
Kiszerelés: 150g / Karton
Gyártó: Brit
Egységár: 17 933 Ft / kg
Raktáron
2 690 Ft 3 363 Ft
-25%
CarniLove Cat Semi Moist Snack Buffallo with Blueberries Bivaly Áfonyával 50g

CarniLove Cat Semi Moist Snack Buffallo with Blueberries Bivaly Áfonyával 50g

jutalomfalat macskáknak
Kiszerelés: 50g / Zacskó
Gyártó: CarniLove
Egységár: 13 880 Ft / kg
Raktáron
694 Ft 925 Ft
-25%
CarniLove Cat Semi Moist Snack Turkey with Catnip Pulyka Macskamenta 50g

CarniLove Cat Semi Moist Snack Turkey with Catnip Pulyka Macskamenta 50g

jutalomfalat macskáknak
Kiszerelés: 50g / Zacskó
Gyártó: CarniLove
Egységár: 13 880 Ft / kg
Raktáron
694 Ft 925 Ft
-25%
CarniLove Cat Crunchy Snack Salmon with Catnip Lazac Macskamentával 50g

CarniLove Cat Crunchy Snack Salmon with Catnip Lazac Macskamentával 50g

jutalomfalat macskáknak
Kiszerelés: 50g / Zacskó
Gyártó: CarniLove
Egységár: 13 880 Ft / kg
Raktáron
694 Ft 925 Ft
-25%
CarniLove Cat Crunchy Snack Lamb with Blackberries Bárány szederrel 50g

CarniLove Cat Crunchy Snack Lamb with Blackberries Bárány szederrel 50g

jutalomfalat macskáknak
Kiszerelés: 50g / Zacskó
Gyártó: CarniLove
Egységár: 13 880 Ft / kg
Raktáron
694 Ft 925 Ft
-25%
CarniLove Cat Crunchy Snack Duck with Raspberries kacsa málnával 50g

CarniLove Cat Crunchy Snack Duck with Raspberries kacsa málnával 50g

jutalomfalat macskáknak
Kiszerelés: 50g / Zacskó
Gyártó: CarniLove
Egységár: 13 880 Ft / kg
Raktáron
694 Ft 925 Ft
-10%
Brit VD Cat Gastrointestinal Herring & Pea hering és borsó 400g

Brit VD Cat Gastrointestinal Herring & Pea hering és borsó 400g

állatorvosi táp macskáknak emésztési és bélrendszeri problémákra
Kiszerelés: 2kg / Zacskó
Gyártó: Brit
Egységár: 1 129 Ft / kg
Raktáron
2 257 Ft 2 508 Ft
-10%
Brit Care Cat GF Sterilised Immunity Support Friss sertéssel 400g

Brit Care Cat GF Sterilised Immunity Support Friss sertéssel 400g

macskatáp ivartalanított macskáknak
Kiszerelés: 400g / Zacskó
Gyártó: Brit
Egységár: 3 975 Ft / kg
Raktáron
1 590 Ft 1 767 Ft
-20%
Brit VD Cat Obesity Chicken & Pea csirke és borsó 2kg

Brit VD Cat Obesity Chicken & Pea csirke és borsó 2kg

állatorvosi táp túlsúlyos macskáknak
Kiszerelés: 2kg / Zacskó
Gyártó: Brit
Egységár: 3 428 Ft / kg
Raktáron
6 856 Ft 8 570 Ft
-20%
Brit VD Cat Obesity Chicken & Pea csirke és borsó 5kg

Brit VD Cat Obesity Chicken & Pea csirke és borsó 5kg

állatorvosi táp túlsúlyos macskáknak
Kiszerelés: 5kg / Zacskó
Gyártó: Brit
Egységár: 2 998 Ft / kg
Rendelhető
14 990 Ft 18 738 Ft
-15%
Brit VD Cat Obesity Lamb & Pea bárány és borsó 200g

Brit VD Cat Obesity Lamb & Pea bárány és borsó 200g

állatorvosi táp túlsúlyos macskáknak
Kiszerelés: 200g / Konzerv
Gyártó: Brit
Egységár: 3 945 Ft / kg
Rendelhető
789 Ft 928 Ft
-15%
Brit VD Dog & Cat Recovery Salmon 200g

Brit VD Dog & Cat Recovery Salmon 200g

állatorvosi táp kutyáknak a felépülés idejére
Kiszerelés: 200g / Konzerv
Gyártó: Brit
Egységár: 3 945 Ft / kg
Rendelhető
789 Ft 928 Ft
-10%
Brit Care Cat GF Sterilised Immunity Support Friss sertéssel 7kg

Brit Care Cat GF Sterilised Immunity Support Friss sertéssel 7kg

macskatáp ivartalanított macskáknak
Kiszerelés: 7kg / Zsák
Gyártó: Brit
Egységár: 2 012 Ft / kg
Raktáron
14 081 Ft 15 646 Ft
-10%
Brit Care Cat GF Sterilised Immunity Support Friss sertéssel 2kg

Brit Care Cat GF Sterilised Immunity Support Friss sertéssel 2kg

macskatáp ivartalanított macskáknak
(1)
Kiszerelés: 2kg / Zacskó
Gyártó: Brit
Egységár: 2 223 Ft / kg
Rendelhető
4 445 Ft 4 939 Ft
-30%
Versele-Laga Lara Adult Turkey Chicken 7kg

Versele-Laga Lara Adult Turkey Chicken 7kg

macskatáp felnőtt macskáknak
(1)
Kiszerelés: 7kg / Zsák
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 1 081 Ft / kg
Rendelhető
7 564 Ft 10 806 Ft
Menü
Termék kategóriák
Információk
Egyéb