Termék kosárba került

Madáreledel akár 25% kedvezménnyel | Petnet.hu

Termék szűrés
-20%
Versele-Laga Prestige Biscuits kondícionáló magvakkal 70g

Versele-Laga Prestige Biscuits kondícionáló magvakkal 70g

kiegészítő eleség madaraknak
(1)
Kiszerelés: 6 db / Csomag
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 165 Ft / db
Rendelhető
992 Ft 1 240 Ft
-30%
Versele-Laga Prestige Superseeds & Flowers duplarúd Kanári 2x30g

Versele-Laga Prestige Superseeds & Flowers duplarúd Kanári 2x30g

prémium duplarúd kanáriknak
Kiszerelés: 60g / Doboz
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 9 833 Ft / kg
Raktáron
590 Ft 843 Ft
-30%
Versele-Laga NutriBird Allround Parrots kézzel nevelő táp 800g

Versele-Laga NutriBird Allround Parrots kézzel nevelő táp 800g

kézzel nevelő eleség papagájoknak
(1)
Kiszerelés: 800g / Doboz
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 7 018 Ft / kg
Raktáron
5 614 Ft 8 020 Ft
-30%
Versele-Laga NutriBird Orlux Gold Patee Big Parakeets & Parrot Eggfood 5kg

Versele-Laga NutriBird Orlux Gold Patee Big Parakeets & Parrot Eggfood 5kg

lágyeleség
Kiszerelés: 5kg / Vödör
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 2 308 Ft / kg
Raktáron
11 541 Ft 16 487 Ft
-30%
Versele-Laga NutriBird Orlux Frutti Patee Eggfood 5kg

Versele-Laga NutriBird Orlux Frutti Patee Eggfood 5kg

lágyeleség
(1)
Kiszerelés: 5kg / Vödör
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 2 316 Ft / kg
Raktáron
11 582 Ft 16 546 Ft
-30%
Versele-Laga Gourmet Balls with Nuts faggyúgolyó mogyoróval 6db/540g

Versele-Laga Gourmet Balls with Nuts faggyúgolyó mogyoróval 6db/540g

téli madáreleség
(2)
Kiszerelés: 540g / Doboz
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 1 480 Ft / kg
Raktáron, utolsó darabok
799 Ft 1 141 Ft
-30%
Versele-Laga Parrot Vegetables & Dandelion duplarúd Nagypapagáj 2x70g

Versele-Laga Parrot Vegetables & Dandelion duplarúd Nagypapagáj 2x70g

prémium duplarúd nagypapagájoknak
Kiszerelés: 140g / Doboz
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 9 214 Ft / kg
Raktáron
1 290 Ft 1 843 Ft
-30%
Versele-Laga NutriBird A19 kézzelnevelő táp 3kg

Versele-Laga NutriBird A19 kézzelnevelő táp 3kg

kézzel nevelő eleség papagájoknak
Kiszerelés: 3kg / Vödör
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 5 533 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes szállítás csomagpontra
16 598 Ft 23 711 Ft
-25%
Versele-Laga NutriBird Orlux Gold Crumble Canaries Eggfood 1kg

Versele-Laga NutriBird Orlux Gold Crumble Canaries Eggfood 1kg

lágyeleség kanáriknak
Kiszerelés: 1kg / Doboz
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 2 346 Ft / kg
Raktáron
2 346 Ft 3 128 Ft
-25%
Versele-Laga NutriBird Orlux Gold Crumble Tropical Finches Eggfood 1kg

Versele-Laga NutriBird Orlux Gold Crumble Tropical Finches Eggfood 1kg

lágyeleség egzotikus pintyeknek
(1)
Kiszerelés: 1kg / Doboz
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 2 580 Ft / kg
Raktáron
2 580 Ft 3 440 Ft
-25%
Versele-Laga NutriBird Orlux Gold Patee Parakeets and Small Parrots 1kg

Versele-Laga NutriBird Orlux Gold Patee Parakeets and Small Parrots 1kg

lágyeleség hullámos papagájoknak
Kiszerelés: 1kg / Zacskó
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 2 378 Ft / kg
Raktáron
2 378 Ft 3 171 Ft
-30%
Versele-Laga Nutribird P15 Original pellet eleség 3kg

Versele-Laga Nutribird P15 Original pellet eleség 3kg

eleség trópusi papagájoknak
Kiszerelés: 3000g / Zacskó
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 3 300 Ft / kg
Raktáron
9 901 Ft 14 144 Ft
-30%
Versele-Laga Ara Parrot Loro Parque Mix 15kg

Versele-Laga Ara Parrot Loro Parque Mix 15kg

prémium mageleség nagypapagájoknak
Kiszerelés: 15kg / Zsák
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 1 342 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes szállítás csomagpontra
20 130 Ft 28 757 Ft
-30%
Versele-Laga Prestige Mixed Fruit & Dandelion duplarúd Kanári 2x30g

Versele-Laga Prestige Mixed Fruit & Dandelion duplarúd Kanári 2x30g

prémium duplarúd kanáriknak
Kiszerelés: 60g / Doboz
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 9 833 Ft / kg
Raktáron
590 Ft 843 Ft
-20%
Versele-Laga Prestige Tropical Finches 1kg

Versele-Laga Prestige Tropical Finches 1kg

eleség egzotikus pintyeknek
Kiszerelés: 1kg / Zacskó
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 1 418 Ft / kg
Raktáron
1 418 Ft 1 773 Ft
-25%
Versele-Laga NutriBird P15 Tropical pellet eleség 1kg

Versele-Laga NutriBird P15 Tropical pellet eleség 1kg

eleség trópusi papagájoknak
(2)
Kiszerelés: 1000g / Doboz
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 4 553 Ft / kg
Raktáron
4 553 Ft 6 071 Ft
-25%
Versele-Laga Nutribird G14 Tropical pellet eleség 1kg

Versele-Laga Nutribird G14 Tropical pellet eleség 1kg

eleség trópusi papagájoknak
Kiszerelés: 1000g / Doboz
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 4 553 Ft / kg
Raktáron
4 553 Ft 6 071 Ft
-30%
Versele-Laga Australian Parakeet Loro Parque Mix 20kg

Versele-Laga Australian Parakeet Loro Parque Mix 20kg

prémium mageleség nimfák számára
Kiszerelés: 20kg / Zacskó
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 984 Ft / kg
Rendelhető
19 680 Ft 28 114 Ft
-20%
Versele-Laga Prestige European Finches 1kg

Versele-Laga Prestige European Finches 1kg

prémium eleség egzotikus pintyeknek
Kiszerelés: 1000g / Zacskó
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 2 339 Ft / kg
Raktáron
2 339 Ft 2 924 Ft
-20%
Versele-Laga Prestige Biscuits gyümölcsökkel 70g

Versele-Laga Prestige Biscuits gyümölcsökkel 70g

kiegészítő eleség madaraknak
Kiszerelés: 6 db / Doboz
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 165 Ft / db
Raktáron
992 Ft 1 240 Ft
-30%
Versele-Laga NutriBird P15 Tropical pellet eleség 3kg

Versele-Laga NutriBird P15 Tropical pellet eleség 3kg

eleség trópusi papagájoknak
(1)
Kiszerelés: 3000g / Doboz
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 3 619 Ft / kg
Raktáron
10 856 Ft 15 509 Ft
-25%
Versele-Laga Prestige Australian Parrot Loro Parque Mix 1kg

Versele-Laga Prestige Australian Parrot Loro Parque Mix 1kg

prémium mageleség kakaduk számára
(1)
Kiszerelés: 1000g / Zacskó
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 2 650 Ft / kg
Raktáron
2 650 Ft 3 533 Ft
-35%
Versele-Laga NutriBird Orlux Forti Patee Treats Power Fusion Eggfood 250g

Versele-Laga NutriBird Orlux Forti Patee Treats Power Fusion Eggfood 250g

lágyeleség
(1)
Kiszerelés: 250g / Zacskó
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 4 524 Ft / kg
Raktáron
1 131 Ft 1 740 Ft
-20%
Versele-Laga Specials Exotic Light papagájoknak 750g

Versele-Laga Specials Exotic Light papagájoknak 750g

prémium magkeverék gyümölcsökkel
Kiszerelés: 750g / Zacskó
Gyártó: Versele-Laga
Egységár: 3 987 Ft / kg
Raktáron
2 990 Ft 3 738 Ft
Menü
Termék kategóriák
Információk
Egyéb