Termék kosárba került

Eminent termékek jó áron! - HTTPS://WWW.PETNET.HU

Termék szűrés
Eminent High Premium Adult Lamb&Rice 15+2kg

Eminent High Premium Adult Lamb&Rice 15+2kg

kutyatáp bárányhússal érzékeny kutyáknak
(3)
Kiszerelés: 17kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 235 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
20 990 Ft
-10%
Eminent High Premium Adult 15+2kg

Eminent High Premium Adult 15+2kg

kutyatáp felnőtt kutyáknak
(2)
Kiszerelés: 17kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 882 Ft / kg
Raktáron
14 990 Ft 16 656 Ft
Eminent Chondro CBD ízületi porcerősítő 140db

Eminent Chondro CBD ízületi porcerősítő 140db

CBD tartalmú ízületvédő kutyáknak
(2)
Kiszerelés: 140 db / Flakon
Gyártó: Eminent
Egységár: 82 Ft / db
Raktáron
11 490 Ft
Eminent High Premium Adult Large 15+2kg

Eminent High Premium Adult Large 15+2kg

kutyatáp nagytestű felnőtt kutyáknak
(1)
Kiszerelés: 17kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 882 Ft / kg
Raktáron
14 990 Ft
Eminent Hight Premium Cat Adult Salmon 10kg

Eminent Hight Premium Cat Adult Salmon 10kg

macskatáp felnőtt macskáknak
(1)
Kiszerelés: 10kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 379 Ft / kg
Raktáron
13 790 Ft
Eminent Veterinary Diet Dog Gastrointestinal/Hypoallergenic 11kg

Eminent Veterinary Diet Dog Gastrointestinal/Hypoallergenic 11kg

állatorvosi táp kutyáknak táplálékallergia esetére
Kiszerelés: 11kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 2 563 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
28 190 Ft
Eminent High Premium Senior 15+2kg

Eminent High Premium Senior 15+2kg

kutyatáp idős kutyáknak
Kiszerelés: 17kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 882 Ft / kg
Raktáron
14 990 Ft
Eminent Veterinary Diet Dog Struvite 11kg

Eminent Veterinary Diet Dog Struvite 11kg

állatorvosi táp kutyáknak struvitkövek és urológiai problémák esetén
Kiszerelés: 11kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 2 090 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
22 990 Ft
Eminent Hight Premium Cat Light/Sterile Chicken 10kg

Eminent Hight Premium Cat Light/Sterile Chicken 10kg

macskatáp ivartalanított macskáknak
Kiszerelés: 10kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 329 Ft / kg
Raktáron
13 290 Ft
Eminent Veterinary Diet Dog Hepatic 11kg

Eminent Veterinary Diet Dog Hepatic 11kg

állatorvosi táp kutyáknak krónikus májelégtelenség esetére
Kiszerelés: 11kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 2 090 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
22 990 Ft
Eminent Hight Premium Cat Adult Chicken 10kg

Eminent Hight Premium Cat Adult Chicken 10kg

macskatáp felnőtt macskáknak
Kiszerelés: 10kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 329 Ft / kg
Raktáron
13 290 Ft
-10%
Eminent Selection Senior Duck 12kg

Eminent Selection Senior Duck 12kg

kutyatáp idős kutyáknak
Kiszerelés: 12kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 783 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
21 390 Ft 23 767 Ft
Eminent Veterinary Diet Dog Mobility 11kg

Eminent Veterinary Diet Dog Mobility 11kg

állatorvosi táp kutyáknak ízületi gyulladás esetére
Kiszerelés: 11kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 2 535 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
27 890 Ft
Eminent Hight Premium Cat Adult Salmon 2kg

Eminent Hight Premium Cat Adult Salmon 2kg

macskatáp felnőtt macskáknak
Kiszerelés: 2kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 495 Ft / kg
Raktáron
2 990 Ft
Eminent Hight Premium Cat Light/Sterile Chicken 2kg

Eminent Hight Premium Cat Light/Sterile Chicken 2kg

macskatáp ivartalanított macskáknak
(2)
Kiszerelés: 2kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 445 Ft / kg
Raktáron
2 890 Ft
-25%
Eminent Chondro CBD ízületi porcerősítő 60db

Eminent Chondro CBD ízületi porcerősítő 60db

CBD tartalmú ízületvédő kutyáknak
Kiszerelés: 60 db / Flakon
Gyártó: Eminent
Egységár: 112 Ft / db
Raktáron
6 690 Ft 8 920 Ft
Eminent High Premium Adult Mini 15kg

Eminent High Premium Adult Mini 15kg

kutyatáp kistestű felnőtt kutyáknak
Kiszerelés: 15kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 999 Ft / kg
Rendelhető
14 990 Ft
-10%
Eminent Selection Puppy Large Beef & Lamb 12kg

Eminent Selection Puppy Large Beef & Lamb 12kg

kutyatáp nagytestű kölyökkutyáknak
Kiszerelés: 12kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 799 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
21 590 Ft 23 989 Ft
Eminent Hight Premium Cat Kitten Chicken 10kg

Eminent Hight Premium Cat Kitten Chicken 10kg

macskatáp kismacskáknak
Kiszerelés: 10kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 379 Ft / kg
Rendelhető
13 790 Ft
Eminent Veterinary Diet Cat Struvite 11kg

Eminent Veterinary Diet Cat Struvite 11kg

macskatáp felnőtt macskáknak
(1)
Kiszerelés: 11kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 2 326 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
25 590 Ft
Eminent High Premium Adult Lamb&Rice 3kg

Eminent High Premium Adult Lamb&Rice 3kg

kutyatáp bárányhússal érzékeny kutyáknak
Kiszerelés: 3kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 597 Ft / kg
Raktáron
4 790 Ft
Eminent Dental Care 100g

Eminent Dental Care 100g

Fog- és szájhigiéniát javító készítmény
Kiszerelés: 100g / Flakon
Gyártó: Eminent
Egységár: 39 900 Ft / kg
Raktáron
3 990 Ft
Eminent Hight Premium Cat Adult Chicken 2kg

Eminent Hight Premium Cat Adult Chicken 2kg

macskatáp felnőtt macskáknak
Kiszerelés: 2kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 445 Ft / kg
Rendelhető
2 890 Ft
-10%
Eminent Selection Puppy Beef & Lamb 12kg

Eminent Selection Puppy Beef & Lamb 12kg

kutyatáp kis, közepes kölykökkutyáknak
Kiszerelés: 12kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 799 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
21 590 Ft 23 989 Ft

 

Menü
Termék kategóriák
Információk
Egyéb