Termék kosárba került

Kutyafelszerelés, Kutya Kiegészítők Kedvező Áron | Petnet.hu

Termék szűrés
-20%
Skudo Transport 3 szállítóbox IATA 40x39x60cm

Skudo Transport 3 szállítóbox IATA 40x39x60cm

repülőgépre felvihető szállítóbox
(24)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Skudo
Egységár: 9 890 Ft / db
Raktáron
9 890 Ft 12 363 Ft
-25%
AssorbiPiu Kutyapelenka Szagmegkötő Aktívszénnel 60x60cm 40db

AssorbiPiu Kutyapelenka Szagmegkötő Aktívszénnel 60x60cm 40db

Szobatisztaságra nevelő kutyapelenka
(19)
Kiszerelés: 40 db / Csomag
Gyártó: AssorbiPiu
Egységár: 150 Ft / db
Raktáron, utolsó darabok
5 990 Ft 7 987 Ft
-25%
AssorbiPiu Kutyapelenka 60x60cm 40db

AssorbiPiu Kutyapelenka 60x60cm 40db

Szobatisztaságra nevelő kutyapelenka
(19)
Kiszerelés: 40 db / Csomag
Gyártó: AssorbiPiu
Egységár: 137 Ft / db
Raktáron
5 490 Ft 7 320 Ft
-20%
Trixie Kutyapiszok-zacskó utántöltő Fekete 4db

Trixie Kutyapiszok-zacskó utántöltő Fekete 4db

kutyapiszok-zacskó utántöltő
(19)
Kiszerelés: 4 db / Csomag
Gyártó: Trixie
Egységár: 129 Ft / db
Raktáron
515 Ft 644 Ft
-30%
Panzi Fresh Helyhez szoktató kutyapelenka 60x40cm 50db

Panzi Fresh Helyhez szoktató kutyapelenka 60x40cm 50db

Szobatisztaságra nevelő kutyapelenka
(17)
Kiszerelés: 50 db / Csomag
Gyártó: Panzi
Egységár: 100 Ft / db
Raktáron
4 990 Ft 7 129 Ft
-35%
Tapiss Kutyapelenka 60x90cm 50db

Tapiss Kutyapelenka 60x90cm 50db

Szobatisztaságra nevelő kutyapelenka
(17)
Kiszerelés: 50 db / Csomag
Gyártó: Tapiss
Egységár: 150 Ft / db
Raktáron, utolsó darabok
7 490 Ft 11 523 Ft
-25%
AssorbiPiu Kutyapelenka 60x90cm 30db

AssorbiPiu Kutyapelenka 60x90cm 30db

Szobatisztaságra nevelő kutyapelenka
(15)
Kiszerelés: 30 db / Csomag
Gyártó: AssorbiPiu
Egységár: 200 Ft / db
Raktáron
5 990 Ft 7 987 Ft
-20%
Trixie 2-Way Dog Flap kutyaajtó M–XL 31x38cm

Trixie 2-Way Dog Flap kutyaajtó M–XL 31x38cm

műanyag kutyaajtó
(15)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 21 533 Ft / db
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
21 533 Ft 26 916 Ft
-20%
Trixie DentaFun Fogápoló gömb gumijáték Medium 7cm

Trixie DentaFun Fogápoló gömb gumijáték Medium 7cm

gumijáték kutyáknak
(14)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 290 Ft / db
Raktáron
1 290 Ft 1 613 Ft
-25%
Trixie Cooling Mat Kék XL hűtőpárna 90x50cm

Trixie Cooling Mat Kék XL hűtőpárna 90x50cm

zselés hűtőpárna kutyáknak
(12)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 6 990 Ft / db
Raktáron, utolsó darabok
6 990 Ft 9 320 Ft
-25%
VitaMed C-11 Complex integrált porcvédő 60db

VitaMed C-11 Complex integrált porcvédő 60db

ortopédiai műtétek utáni felépülésre
(59)
Kiszerelés: 60 db / Doboz
Gyártó: VitaMed
Egységár: 158 Ft / db
Raktáron
9 490 Ft 12 653 Ft
-35%
Tapiss Kutyapelenka 60x60cm 50db

Tapiss Kutyapelenka 60x60cm 50db

Szobatisztaságra nevelő kutyapelenka
(9)
Kiszerelés: 50 db / Csomag
Gyártó: Tapiss
Egységár: 120 Ft / db
Raktáron, utolsó darabok
5 990 Ft 9 215 Ft
-20%
Trixie Fémtál 4,5L

Trixie Fémtál 4,5L

etetőtál kutyáknak
(9)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 744 Ft / db
Raktáron
1 744 Ft 2 180 Ft
-20%
Trixie Dog on Tour Itató palack 500ml

Trixie Dog on Tour Itató palack 500ml

hordozható itató kutyasétáltatáshoz
(9)
Kiszerelés: 500ml / Flakon
Gyártó: Trixie
Egységár: 2 532 Ft / l
Raktáron
1 266 Ft 1 583 Ft
-25%
AssorbiPiu Kutyapelenka 60x40cm 40db

AssorbiPiu Kutyapelenka 60x40cm 40db

Szobatisztaságra nevelő kutyapelenka
(8)
Kiszerelés: 40 db / Csomag
Gyártó: AssorbiPiu
Egységár: 100 Ft / db
Raktáron, utolsó darabok
3 990 Ft 5 320 Ft
-30%
Trixie Komposztálható Biológiailag lebomló kutyapiszok-zacskó 10db

Trixie Komposztálható Biológiailag lebomló kutyapiszok-zacskó 10db

100%-ban lebomló kutyapiszok gyűjtő
(8)
Kiszerelés: 10 db / Doboz
Gyártó: Trixie
Egységár: 289 Ft / db
Raktáron, utolsó darabok
2 885 Ft 4 121 Ft
-35%
Julius K9 Prémium Helyhez szoktató kutyapelenka 40x60cm 40db

Julius K9 Prémium Helyhez szoktató kutyapelenka 40x60cm 40db

Szobatisztaságra nevelő kutyapelenka
(8)
Kiszerelés: 40 db / Csomag
Gyártó: Julius K9
Egységár: 125 Ft / db
Raktáron
4 990 Ft 7 677 Ft
-25%
Trixie Cooling Mat Kék XXL hűtőpárna 110x70cm

Trixie Cooling Mat Kék XXL hűtőpárna 110x70cm

zselés hűtőpárna kutyáknak
(7)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 9 990 Ft / db
Raktáron, utolsó darabok
9 990 Ft 13 320 Ft
-30%
Skudo Transport 4 Szállítóbox IATA 48x51x68cm

Skudo Transport 4 Szállítóbox IATA 48x51x68cm

repülőgépre felvihető szállítóbox
(7)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Skudo
Egységár: 19 890 Ft / db
Raktáron
Csak személyes átvétel
19 890 Ft 28 414 Ft
-20%
Trixie Capri 1 szállítóbox szürke 48x32x31cm

Trixie Capri 1 szállítóbox szürke 48x32x31cm

műanyag szállítóbox kutyáknak
(7)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 6 309 Ft / db
Raktáron
6 309 Ft 7 886 Ft
-25%
Trixie Tcamp Soft Basic mobil kennel 5 szállítóbox 95x70x75cm

Trixie Tcamp Soft Basic mobil kennel 5 szállítóbox 95x70x75cm

Textíl szállítóbox kutyáknak
(6)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 22 990 Ft / db
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
22 990 Ft 30 653 Ft
-25%
Trixie Tcamp Soft Basic mobil kennel 3 szállítóbox 60x50x50cm

Trixie Tcamp Soft Basic mobil kennel 3 szállítóbox 60x50x50cm

Textíl szállítóbox kutyáknak
(6)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 13 990 Ft / db
Rendelhető
13 990 Ft 18 653 Ft
-20%
Trixie Automata etető és itató 1,5L

Trixie Automata etető és itató 1,5L

gravitációs etetőtál
(6)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 2 040 Ft / db
Raktáron
2 040 Ft 2 550 Ft
-20%
Trixie DentaFun Mentás rugbylabda 11,5cm

Trixie DentaFun Mentás rugbylabda 11,5cm

gumijáték kutyáknak
(6)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 744 Ft / db
Raktáron
1 744 Ft 2 180 Ft
-20%
Trixie Sporting Clicker prémium csuklóra akasztós

Trixie Sporting Clicker prémium csuklóra akasztós

Klikker kutyakiképzéshez
(6)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 251 Ft / db
Raktáron
1 251 Ft 1 564 Ft
-20%
Trixie DentaFun Fogápoló gömb gumijáték XSmall 5cm

Trixie DentaFun Fogápoló gömb gumijáték XSmall 5cm

gumijáték kutyáknak
(6)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 749 Ft / db
Raktáron
749 Ft 936 Ft
-20%
Trixie Automata etető és itató 0,6L

Trixie Automata etető és itató 0,6L

gravitációs etetőtál
(6)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 154 Ft / db
Rendelhető
1 154 Ft 1 443 Ft
-25%
Trixie Tcamp Soft Basic mobil kennel 4 szállítóbox 80x55x65cm

Trixie Tcamp Soft Basic mobil kennel 4 szállítóbox 80x55x65cm

Textíl szállítóbox kutyáknak
(5)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 17 990 Ft / db
Raktáron
Ingyenes szállítás csomagpontra
17 990 Ft 23 987 Ft
-20%
Skudo Transport 2 szállítóbox IATA 35x36x55cm

Skudo Transport 2 szállítóbox IATA 35x36x55cm

repülőgépre felvihető szállítóbox
(5)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Skudo
Egységár: 8 490 Ft / db
Raktáron
8 490 Ft 10 613 Ft
-10%
Fella Természetes kávéfa rágóbot S 17-18cm

Fella Természetes kávéfa rágóbot S 17-18cm

apportjáték kutyáknak
(5)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Fella
Egységár: 3 090 Ft / db
Raktáron
3 090 Ft 3 433 Ft
-10%
Fella Természetes kávéfa rágóbot XS 13-14cm

Fella Természetes kávéfa rágóbot XS 13-14cm

apportjáték kutyáknak
(5)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Fella
Egységár: 2 890 Ft / db
Rendelhető
2 890 Ft 3 211 Ft
-20%
Trixie Kutyafuttató öv rugalmas pórázzal 75-120cm

Trixie Kutyafuttató öv rugalmas pórázzal 75-120cm

kutyafuttató öv rugalmas pórázzal
(5)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 7 178 Ft / db
Raktáron
7 178 Ft 8 973 Ft
-20%
Trixie Prémium Bumpy Ball TPR gumilabda Kék 8cm

Trixie Prémium Bumpy Ball TPR gumilabda Kék 8cm

gumijáték kutyáknak
(5)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 142 Ft / db
Raktáron
1 142 Ft 1 428 Ft
-20%
Trixie Prémium Bumpy Ball TPR gumilabda Pink 7cm

Trixie Prémium Bumpy Ball TPR gumilabda Pink 7cm

gumijáték kutyáknak
(5)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 054 Ft / db
Raktáron
1 054 Ft 1 318 Ft
-20%
Trixie Walker Care Neoprén kutyacipő XXL

Trixie Walker Care Neoprén kutyacipő XXL

védő zokni sérült, érzékeny kutyáknak
(5)
Kiszerelés: 2 db / Doboz
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 094 Ft / db
Raktáron, utolsó darabok
2 187 Ft 2 734 Ft
-20%
Trixie Foci labda 10cm

Trixie Foci labda 10cm

gumijáték kutyáknak
(5)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 861 Ft / db
Raktáron
861 Ft 1 076 Ft
-20%
Trixie DentaFun Fogápoló karika gumijáték 12cm

Trixie DentaFun Fogápoló karika gumijáték 12cm

fogtisztó gumijáték
(5)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 2 334 Ft / db
Raktáron
2 334 Ft 2 918 Ft
-30%
AssorbiPiu Kutyapelenka 60x90cm 11db

AssorbiPiu Kutyapelenka 60x90cm 11db

Szobatisztaságra nevelő kutyapelenka
(5)
Kiszerelés: 11 db / Csomag
Gyártó: AssorbiPiu
Egységár: 235 Ft / db
Raktáron
2 590 Ft 3 700 Ft
-20%
Trixie Kutyafuttató öv rugalmas pórázzal 1-1,35m

Trixie Kutyafuttató öv rugalmas pórázzal 1-1,35m

kutyafuttató öv rugalmas pórázzal
(5)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 8 074 Ft / db
Raktáron
8 074 Ft 10 093 Ft
-35%
Trixie Nappy helyhez szoktató pelenka 60x60cm 50db

Trixie Nappy helyhez szoktató pelenka 60x60cm 50db

Szobatisztaságra nevelő kutyapelenka
(4)
Kiszerelés: 50 db / Csomag
Gyártó: Trixie
Egységár: 126 Ft / db
Raktáron
6 286 Ft 9 671 Ft
-25%
Trixie Front Box kutyakosár kerékpárra 41x26x26cm

Trixie Front Box kutyakosár kerékpárra 41x26x26cm

Kerékpárra szerelhető kutyaszállító box
(4)
Kiszerelés: 1 db / Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 18 389 Ft / db
Raktáron
Ingyenes szállítás csomagpontra
18 389 Ft 24 519 Ft
-30%
Skudo Transport 5 szállítóbox IATA 59x65x79cm

Skudo Transport 5 szállítóbox IATA 59x65x79cm

repülőgépre felvihető szállítóbox
(4)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Skudo
Egységár: 27 890 Ft / db
Raktáron
Csak személyes átvétel
27 890 Ft 39 843 Ft
-20%
Trixie Puppy Loo pelenkafeszítő keret Large 65x55cm

Trixie Puppy Loo pelenkafeszítő keret Large 65x55cm

kutyapelenka feszítőkeret
(4)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 9 918 Ft / db
Raktáron
9 918 Ft 12 398 Ft
-20%
Trixie Giant Sloth óriás plüss lajhár 56cm

Trixie Giant Sloth óriás plüss lajhár 56cm

sípolós minőségi kutyajáték
(4)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 3 946 Ft / db
Raktáron
3 946 Ft 4 933 Ft
-20%
Trixie Life Vest Prémium Mentőmellény Small 20kg

Trixie Life Vest Prémium Mentőmellény Small 20kg

vízi mentőmellény kutyáknak
(4)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 8 990 Ft / db
Raktáron
8 990 Ft 11 238 Ft
-20%
Trixie Denta Fun Octopus natúr kötélrágóka 44cm

Trixie Denta Fun Octopus natúr kötélrágóka 44cm

kötéljáték vastag fonatból
(4)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 434 Ft / db
Raktáron
1 434 Ft 1 793 Ft
-20%
Trixie Walker Care Neoprén kutyacipő L

Trixie Walker Care Neoprén kutyacipő L

védő zokni sérült, érzékeny kutyáknak
(4)
Kiszerelés: 2 db / Doboz
Gyártó: Trixie
Egységár: 872 Ft / db
Raktáron
1 744 Ft 2 180 Ft
-20%
Trixie Bacon Bubble Szalonnaíllatú buborékfújó készlet 120ml

Trixie Bacon Bubble Szalonnaíllatú buborékfújó készlet 120ml

interaktív játék kutyáknak
(4)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 450 Ft / db
Raktáron
1 450 Ft 1 813 Ft
-25%
Beaphar Super Absorbent Puppy Pads Kutyapelenka 60x60 30db

Beaphar Super Absorbent Puppy Pads Kutyapelenka 60x60 30db

gélmagos, igen nedvszívó kutyapelenka
(4)
Kiszerelés: 30 db / Csomag
Gyártó: Beaphar
Egységár: 212 Ft / db
Raktáron
6 354 Ft 8 472 Ft
Menü
Termék kategóriák
Információk
Egyéb