Termék kosárba került

Kutyatáp webáruház, akár 35%-os kutyaeledel akció | Petnet.hu

Termék szűrés
-20%
Brit Care Dog Grain Free Digestion & Skin Sensitive Venison 12kg

Brit Care Dog Grain Free Digestion & Skin Sensitive Venison 12kg

kutyatáp érzékeny kutyáknak
(1)
Kiszerelés: 12kg / Zsák
Gyártó: Brit
Egységár: 2 058 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
24 690 Ft 30 863 Ft
-25%
Bravery Grain Free Salmon Adult Medium/Large 12kg

Bravery Grain Free Salmon Adult Medium/Large 12kg

gabonamentes táp kutyáknak
Kiszerelés: 12kg / Zsák
Gyártó: Bravery
Egységár: 2 058 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
24 690 Ft 32 920 Ft
-25%
Happy Dog Sensible Junior Lamb & Rice Giant 15kg

Happy Dog Sensible Junior Lamb & Rice Giant 15kg

kutyatáp nagytestű kölyökkutyáknak
(1)
Kiszerelés: 15kg / Zsák
Gyártó: Happy Dog
Egységár: 1 633 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
24 501 Ft 32 668 Ft
-25%
Monge Speciality Line Puppy & Junior Monoprotein Duck, Rice & Potatoes 12kg

Monge Speciality Line Puppy & Junior Monoprotein Duck, Rice & Potatoes 12kg

szuperprémium száraztáp kölyökkutyáknak
Kiszerelés: 12kg / Zsák
Gyártó: Monge
Egységár: 2 035 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
24 414 Ft 32 552 Ft
-30%
Pro Plan Medium Puppy Sensitive Skin Salmon 12kg

Pro Plan Medium Puppy Sensitive Skin Salmon 12kg

kutyatáp kölyökkutyának
Kiszerelés: 12kg / Zsák
Gyártó: Pro Plan
Egységár: 2 033 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
24 390 Ft 34 843 Ft
Eminent Veterinary Diet Dog Renal/Urinary 11kg

Eminent Veterinary Diet Dog Renal/Urinary 11kg

állatorvosi táp kutyáknak veseelégtelenség esetére
Kiszerelés: 11kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 2 217 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
24 390 Ft
-20%
Brit VD Dog Struvite Egg & Pea tojás és borsó 12kg

Brit VD Dog Struvite Egg & Pea tojás és borsó 12kg

állatorvosi táp kutyáknak struvitkövek és urológiai problémák esetén
Kiszerelés: 12kg / Zsák
Gyártó: Brit
Egységár: 2 024 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
24 290 Ft 30 363 Ft
-30%
Hills PD Canine Derm Complete Mini 6kg

Hills PD Canine Derm Complete Mini 6kg

hypoallergén táp allergiás kutyáknak
Kiszerelés: 6kg / Zsák
Gyártó: Hills
Egységár: 4 048 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
24 290 Ft 34 700 Ft
-30%
Hills PD Canine Metabolic + Mobility Mini 6kg

Hills PD Canine Metabolic + Mobility Mini 6kg

száraztáp túlsúlyos kutyáknak
Kiszerelés: 6kg / Zsák
Gyártó: Hills
Egységár: 4 048 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
24 290 Ft 34 700 Ft
-20%
Brit VD Dog Renal Egg & Pea tojás és borsó 12kg

Brit VD Dog Renal Egg & Pea tojás és borsó 12kg

állatorvosi táp kutyáknak veseelégtelenség esetére
Kiszerelés: 12kg / Zsák
Gyártó: Brit
Egységár: 2 016 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
24 190 Ft 30 238 Ft
-25%
VitaMed C-11 Complex integrált porcvédő 60db

VitaMed C-11 Complex integrált porcvédő 60db

ortopédiai műtétek utáni felépülésre
(59)
Kiszerelés: 60 db / Doboz
Gyártó: VitaMed
Egységár: 158 Ft / db
Raktáron
9 490 Ft 12 653 Ft
Eminent Veterinary Diet Dog Fiber Balance 11kg

Eminent Veterinary Diet Dog Fiber Balance 11kg

állatorvosi táp kutyáknak emésztési és bélrendszeri problémákra
Kiszerelés: 11kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 2 199 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
24 190 Ft
-25%
Monge Speciality Line Adult Monoprotein Rabbit, Rice & Potatoes 12kg

Monge Speciality Line Adult Monoprotein Rabbit, Rice & Potatoes 12kg

szuperprémium száraztáp felnőtt kutyáknak
Kiszerelés: 12kg / Zsák
Gyártó: Monge
Egységár: 2 007 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
24 089 Ft 32 119 Ft
-25%
Monge Speciality Line Adult Hypoallergenic Salmon & Tuna 12kg

Monge Speciality Line Adult Hypoallergenic Salmon & Tuna 12kg

szuperprémium száraztáp felnőtt kutyáknak
(5)
Kiszerelés: 12000g / Zsák
Gyártó: Monge
Egységár: 2 004 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
24 047 Ft 32 063 Ft
-20%
Brit VD Dog Diabetes Turkey & Pea pulyka és borsó 12kg

Brit VD Dog Diabetes Turkey & Pea pulyka és borsó 12kg

állatorvosi táp kutyáknak cukorbetegség esetére
Kiszerelés: 12kg / Zsák
Gyártó: Brit
Egységár: 1 999 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
23 990 Ft 29 988 Ft
-25%
Hills PD Canine i/d Digestive Care Stress Mini 6kg

Hills PD Canine i/d Digestive Care Stress Mini 6kg

Gyomor és bél megbetegedéseire
Kiszerelés: 6kg / Zsák
Gyártó: Hills
Egységár: 3 998 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
23 990 Ft 31 987 Ft
N&D Grain Free Quinoa Digestion Bárány Medium/Maxi 7kg

N&D Grain Free Quinoa Digestion Bárány Medium/Maxi 7kg

emésztést támogató gabonamentes táp
(1)
Kiszerelés: 7kg / Zsák
Gyártó: N&D
Egységár: 3 427 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
23 990 Ft
N&D Spirulina Adult Bárány Goji-bogyó Medium/Maxi 7kg

N&D Spirulina Adult Bárány Goji-bogyó Medium/Maxi 7kg

prémiumtáp kutyáknak
Kiszerelés: 7kg / Zacskó
Gyártó: N&D
Egységár: 3 427 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
23 990 Ft
N&D Ocean Dog Adult Hering narancs Mini 7kg

N&D Ocean Dog Adult Hering narancs Mini 7kg

gabonamentes táp kutyáknak
(2)
Kiszerelés: 7000g / Zsák
Gyártó: N&D
Egységár: 3 427 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
23 990 Ft
N&D Spirulina Adult Hering Goji-bogyó Medium/Maxi 7kg

N&D Spirulina Adult Hering Goji-bogyó Medium/Maxi 7kg

prémiumtáp kutyáknak
Kiszerelés: 7kg / Zsák
Gyártó: N&D
Egységár: 3 427 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
23 990 Ft
-25%
Monge Gemon Dog Adult All Breeds Super Energy Chicken and Rice 20kg

Monge Gemon Dog Adult All Breeds Super Energy Chicken and Rice 20kg

kutyatáp aktív kutyáknak
Kiszerelés: 20kg / Zsák
Gyártó: Monge
Egységár: 1 200 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
23 990 Ft 31 987 Ft
-30%
Royal Canin Hypoallergenic 7kg

Royal Canin Hypoallergenic 7kg

hypoallergén táp allergiás kutyáknak
(4)
Kiszerelés: 7kg / Zsák
Gyártó: Royal Canin
Egységár: 3 413 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
23 890 Ft 34 129 Ft
-30%
Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 7kg

Royal Canin Hypoallergenic Moderate Calorie 7kg

hypoallergén táp allergiás kutyáknak
Kiszerelés: 7kg / Zsák
Gyártó: Royal Canin
Egységár: 3 413 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
23 890 Ft 34 129 Ft
-30%
Royal Canin Canine Sensitivity Control 7kg

Royal Canin Canine Sensitivity Control 7kg

kiválóan emészthető hypoallergén táp
(1)
Kiszerelés: 7kg / Zsák
Gyártó: Royal Canin
Egységár: 3 413 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
23 890 Ft 34 129 Ft
-30%
Royal Canin Maxi Joint Care 10kg

Royal Canin Maxi Joint Care 10kg

Száraztáp ivartalanított kutyáknak
Kiszerelés: 10kg / Zsák
Gyártó: Royal Canin
Egységár: 2 389 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
23 890 Ft 34 129 Ft

KUTYATÁP

Civilizált világunkban a kutyák egyre inkább kiszolgáltatottak a gazdiknak. Míg egy tanyán vadászhat, legelhet kedvére nagy területeket bebarangolva, addig a négy fal között legfeljebb a szemetesből csórhat ki magának némi maradékot. Éppen ezért a gazdára hárul a felelősség, hogy egészségesen, jól tápláltan, fitten tartsa a kutyáját és ennek fontos része a kutyatáp kiválasztása is.

Melyik a legjobb kutyatáp?

Számtalan teszt kering a neten, melyek alapján egyik vagy másik kutyaeledel megfelelőbb, de a legjobb kutyatáp teszt is csalóka lehet. Kedvenceink gyomra ugyanis ahhoz szokott még az ősidőkben hozzá, hogy több napos portyák után napokra elegendő friss táplálékot tároljon el. Ezt a készségét a mai napig megtartotta, noha az emberközeli életmód rendszeres étkezése mellett, ahol száraz kutyatáp és kutyakonzerv váltakozva kerül a tálba, szükségtelenné vált, sőt, kifejezetten tudatos etetést kíván meg.

A kutyatápok minőségének összehasonlítása éppen ezért nem csak abban áll, hogy mind elfogyott-e? Manapság szerencsére egyre több kutyatartó van tisztában a kutyaeledel tápanyag összetételének fontosságával és ennek megfelelően válogat úgy a száraztápok, mint a nedves kutyatáp termékek közt. A háziasítással együtt jár, hogy mára a fehérje mellett rostokra, zsírokra ugyanúgy szükségük van az egészséges mindennapokhoz. Jelentős szempont emellett a kutyánk életmódja is.

Kutyatáp kiválasztása - Életmód és fajta

Egy kis méretű kutya nem fog ugyanannyit fogyasztani, de a tápanyagszükséglete is más, mint egy bernáthegyinek így más kutyaeledel való neki. A vemhes, vagy akár szoptató nőstények más igénnyel bírnak, mint egy szenior, öregedő kutyus. De még a kölykök közt is különbséget jelent, hogy mekkora mértékű a növekedési fázis. Annak a nagy testű kutyának, aki háromszor akkorára nő fél év alatt, jóval több vitaminra és ásványi anyagra van szüksége. Az sem mindegy, hogy a kutyánk a kertben, a téli hidegben és a nyári hőségben, aktívan szaladgálva él-e, vagy a négy fal közt, ahol az időjárás viszontagságaitól védve van ugyan, de annyi testmozgásra nem jut lehetősége.

NÁLUNK MINDENT MEGTALÁL:

egészséges és ízletes falatok, prémium kutyatáp márkák

A Petnet oldalán ennek megfelelően olyan kutyatáp márkák közül válogathat, melyek fajta, méret, életkor, sőt, életmód szerint is igazodnak kedvence igényeihez. A teljesség igénye nélkül megtalálja nálunk a brit kutyatáp fajták royal canin, darling vagy akár happy dog eledeleit, de a josera vagy az acana termékek sem maradnak ki a sorból.

Kínálatunkban szűrhet nedves kutyatáp illetve szárazeledel áruinkra, de talál nálunk diétás termékeket, gyógytáp fajtákat, illetve tejpótló és jutalomfalat ajánlatainkat is végigböngészheti. Válassza ki kedvence és pénztárcája számára a legmegfelelőbb kutyaeledel kombinációt!

Menü
Termék kategóriák
Információk
Egyéb