Termék kosárba került

Macskatáp, macskaeledel akár 30% kedvezménnyel | Petnet.hu

Termék szűrés
-10%
Brit VD Cat Hypoallergenic Salmon & Pea lazac és borsó 5kg

Brit VD Cat Hypoallergenic Salmon & Pea lazac és borsó 5kg

állatorvosi táp tápallergiás macskáknak
(1)
Kiszerelés: 5kg / Zacskó
Gyártó: Brit
Egységár: 2 988 Ft / kg
Raktáron
14 938 Ft 16 598 Ft
-10%
Brit VD Cat Hypoallergenic Salmon & Pea lazac és borsó 2kg

Brit VD Cat Hypoallergenic Salmon & Pea lazac és borsó 2kg

állatorvosi táp tápallergiás macskáknak
(1)
Kiszerelés: 2kg / Zacskó
Gyártó: Brit
Egységár: 3 465 Ft / kg
Rendelhető
6 930 Ft 7 700 Ft
-10%
Brit VD Cat Ultra-Hypoallergenic Insect & Pea rovarfehérje és borsó 5kg

Brit VD Cat Ultra-Hypoallergenic Insect & Pea rovarfehérje és borsó 5kg

állatorvosi táp macskáknak bőrbetegségekre és túlzott szőrhullásra
Kiszerelés: 5kg / Zacskó
Gyártó: Brit
Egységár: 3 636 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes szállítás csomagpontra
18 182 Ft 20 202 Ft
-10%
Brit VD Cat Renal Egg & Pea tojás és borsó 2kg

Brit VD Cat Renal Egg & Pea tojás és borsó 2kg

állatorvosi táp macskáknak veseelégtelenség esetére
(1)
Kiszerelés: 2kg / Zacskó
Gyártó: Brit
Egységár: 3 225 Ft / kg
Raktáron
6 450 Ft 7 167 Ft
-10%
Brit VD Cat Struvite Chicken & Pea csirke és borsó 2kg

Brit VD Cat Struvite Chicken & Pea csirke és borsó 2kg

állatorvosi táp macskáknak struvitkövek és urológiai problémák esetén
(1)
Kiszerelés: 2kg / Zacskó
Gyártó: Brit
Egységár: 3 206 Ft / kg
Raktáron
6 412 Ft 7 124 Ft
-10%
Brit VD Cat Ultra-Hypoallergenic Insect & Pea rovarfehérje és borsó 2kg

Brit VD Cat Ultra-Hypoallergenic Insect & Pea rovarfehérje és borsó 2kg

állatorvosi táp macskáknak bőrbetegségekre és túlzott szőrhullásra
Kiszerelés: 2kg / Zacskó
Gyártó: Brit
Egységár: 4 546 Ft / kg
Raktáron
9 091 Ft 10 101 Ft
-10%
Brit Care Superfruit Lamb Snack for Adult Cats 100g

Brit Care Superfruit Lamb Snack for Adult Cats 100g

jutalomfalat macskáknak
Kiszerelés: 100g / Doboz
Gyártó: Brit
Egységár: 12 900 Ft / kg
Rendelhető
1 290 Ft 1 433 Ft
-10%
Brit Care Superfruit Hering Snack for Sterilised Cats 100g

Brit Care Superfruit Hering Snack for Sterilised Cats 100g

jutalomfalat macskáknak
Kiszerelés: 100g / Doboz
Gyártó: Brit
Egységár: 12 900 Ft / kg
Raktáron
1 290 Ft 1 433 Ft
-10%
Brit Care Superfruit Kitten Snack for Kittens 100g

Brit Care Superfruit Kitten Snack for Kittens 100g

jutalomfalat macskáknak
(1)
Kiszerelés: 100g / Doboz
Gyártó: Brit
Egységár: 11 900 Ft / kg
Raktáron, utolsó darabok
1 190 Ft 1 322 Ft
-10%
Brit Care Superfruit Salmon Snack for Sterilised Cats 100g

Brit Care Superfruit Salmon Snack for Sterilised Cats 100g

jutalomfalat macskáknak
Kiszerelés: 100g / Doboz
Gyártó: Brit
Egységár: 12 900 Ft / kg
Raktáron, utolsó darabok
1 290 Ft 1 433 Ft
Eminent Veterinary Diet Cat Renal/Urinary 2,5kg

Eminent Veterinary Diet Cat Renal/Urinary 2,5kg

macskatáp felnőtt macskáknak
Kiszerelés: 2.5kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 2 956 Ft / kg
Rendelhető
7 390 Ft
Eminent Veterinary Diet Cat Gastrointestinal/Hypoallergenic 2,5kg

Eminent Veterinary Diet Cat Gastrointestinal/Hypoallergenic 2,5kg

macskatáp felnőtt macskáknak
Kiszerelés: 2.5kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 3 596 Ft / kg
Rendelhető
8 990 Ft
Eminent Veterinary Diet Cat Struvite 2,5kg

Eminent Veterinary Diet Cat Struvite 2,5kg

macskatáp felnőtt macskáknak
Kiszerelés: 2.5kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 2 756 Ft / kg
Raktáron
6 890 Ft
Eminent Veterinary Diet Cat Renal/Urinary 11kg

Eminent Veterinary Diet Cat Renal/Urinary 11kg

macskatáp felnőtt macskáknak
Kiszerelés: 11kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 2 672 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
29 390 Ft
Eminent Veterinary Diet Cat Gastrointestinal/Hypoallergenic 11kg

Eminent Veterinary Diet Cat Gastrointestinal/Hypoallergenic 11kg

macskatáp felnőtt macskáknak
Kiszerelés: 11kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 3 235 Ft / kg
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
35 590 Ft
Eminent Veterinary Diet Cat Struvite 11kg

Eminent Veterinary Diet Cat Struvite 11kg

macskatáp felnőtt macskáknak
(1)
Kiszerelés: 11kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 2 326 Ft / kg
Rendelhető
Ingyenes házhozszállítás
25 590 Ft
-20%
Nunbell Rotating Catnip Ball macskamenta labda 5cm

Nunbell Rotating Catnip Ball macskamenta labda 5cm

macskamenta készítmény
Kiszerelés: 1 db / Darab
Gyártó: Nunbell
Egységár: 1 142 Ft / db
Rendelhető
1 142 Ft 1 428 Ft
Eminent Kitten Milk 250g

Eminent Kitten Milk 250g

tejpótló tápszer kiscicáknak
Kiszerelés: 250g / Vödör
Gyártó: Eminent
Egységár: 10 360 Ft / kg
Raktáron
2 590 Ft
Eminent Hight Premium Cat Light/Sterile Chicken 2kg

Eminent Hight Premium Cat Light/Sterile Chicken 2kg

macskatáp ivartalanított macskáknak
(2)
Kiszerelés: 2kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 445 Ft / kg
Raktáron
2 890 Ft
Eminent Hight Premium Cat Adult Salmon 2kg

Eminent Hight Premium Cat Adult Salmon 2kg

macskatáp felnőtt macskáknak
Kiszerelés: 2kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 495 Ft / kg
Raktáron
2 990 Ft
Eminent Hight Premium Cat Adult Chicken 2kg

Eminent Hight Premium Cat Adult Chicken 2kg

macskatáp felnőtt macskáknak
Kiszerelés: 2kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 445 Ft / kg
Raktáron
2 890 Ft
Eminent High Premium Cat Kitten Chicken 2kg

Eminent High Premium Cat Kitten Chicken 2kg

macskatáp kismacskáknak
Kiszerelés: 2kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 495 Ft / kg
Raktáron
2 990 Ft
Eminent Hight Premium Cat Light/Sterile Chicken 10kg

Eminent Hight Premium Cat Light/Sterile Chicken 10kg

macskatáp ivartalanított macskáknak
Kiszerelés: 10kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 329 Ft / kg
Raktáron
13 290 Ft
Eminent Hight Premium Cat Adult Salmon 10kg

Eminent Hight Premium Cat Adult Salmon 10kg

macskatáp felnőtt macskáknak
(1)
Kiszerelés: 10kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 379 Ft / kg
Raktáron
13 790 Ft
Eminent Hight Premium Cat Adult Chicken 10kg

Eminent Hight Premium Cat Adult Chicken 10kg

macskatáp felnőtt macskáknak
Kiszerelés: 10kg / Zsák
Gyártó: Eminent
Egységár: 1 329 Ft / kg
Raktáron
13 290 Ft
Menü
Termék kategóriák
Információk
Egyéb