Termék kosárba került

Kutyafelszerelés, Kutya Kiegészítők Kedvező Áron | Petnet.hu

Termék szűrés
-20%
Trixie Walker Active Protective kutyacipő 2db XL 8,5cm

Trixie Walker Active Protective kutyacipő 2db XL 8,5cm

jól szellőző, prémium kutyacipő
(3)
Kiszerelés: 2 db / Doboz
Gyártó: Trixie
Egységár: 3 232 Ft / db
Raktáron
6 464 Ft 8 080 Ft
-20%
Trixie Slow Feeder Lassú etető kutyatál 1,5L

Trixie Slow Feeder Lassú etető kutyatál 1,5L

habzsolást megszűntető lassúetető
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 2 298 Ft / db
Raktáron
2 298 Ft 2 873 Ft
-20%
Trixie Stabil fémtál 0,9L

Trixie Stabil fémtál 0,9L

etetőtál kutyáknak
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 450 Ft / db
Raktáron
1 450 Ft 1 813 Ft
-20%
Trixie Prémium Citrom illatú Kutyapiszok-zacskó utántöltő 4db

Trixie Prémium Citrom illatú Kutyapiszok-zacskó utántöltő 4db

kutyapiszok-zacskó utántöltő
(3)
Kiszerelés: 4 db / Csomag
Gyártó: Trixie
Egységár: 153 Ft / db
Raktáron
613 Ft 766 Ft
-20%
Trixie Elite Matt fehér kerámia tál 1,6l

Trixie Elite Matt fehér kerámia tál 1,6l

kerámia etetőtál kutyáknak
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 3 515 Ft / db
Raktáron
3 515 Ft 4 394 Ft
-35%
Trixie TX5+1 USB Automata etető 6x180ml

Trixie TX5+1 USB Automata etető 6x180ml

Programozható automata etető
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 22 862 Ft / db
Raktáron
Ingyenes házhozszállítás
22 862 Ft 35 172 Ft
-20%
Trixie Hedgehog Ball Prémium TPR tüskés labda 8cm

Trixie Hedgehog Ball Prémium TPR tüskés labda 8cm

hőre lágyuló, rugalmas gumilabda
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 861 Ft / db
Raktáron
861 Ft 1 076 Ft
-20%
Trixie DentaFun Fogápoló gömb gumijáték Small 6cm

Trixie DentaFun Fogápoló gömb gumijáték Small 6cm

gumijáték kutyáknak
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 154 Ft / db
Raktáron
1 154 Ft 1 443 Ft
-20%
Trixie Mosható Textil Helyhez szoktató kutyapelenka 40x60cm 1db

Trixie Mosható Textil Helyhez szoktató kutyapelenka 40x60cm 1db

Szobatisztaságra nevelő kutyapelenka
(3)
Kiszerelés: 1 db / Doboz
Gyártó: Trixie
Egységár: 4 277 Ft / db
Raktáron
4 277 Ft 5 346 Ft
-20%
Trixie Stabil fémtál 0,45L

Trixie Stabil fémtál 0,45L

etetőtál kutyáknak
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 994 Ft / db
Raktáron
994 Ft 1 243 Ft
-25%
VitaMed C-11 Complex integrált porcvédő 60db

VitaMed C-11 Complex integrált porcvédő 60db

ortopédiai műtétek utáni felépülésre
(59)
Kiszerelés: 60 db / Doboz
Gyártó: VitaMed
Egységár: 158 Ft / db
Raktáron
9 490 Ft 12 653 Ft
-20%
Trixie Slow Feeder Lassú etető kutyatál 0,9L

Trixie Slow Feeder Lassú etető kutyatál 0,9L

habzsolást megszűntető lassúetető
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 781 Ft / db
Raktáron
1 781 Ft 2 226 Ft
-20%
Trixie Gumi Kolbász 15cm

Trixie Gumi Kolbász 15cm

gumijáték kutyáknak
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 589 Ft / db
Raktáron
589 Ft 736 Ft
-20%
Trixie Jimmy kutyafekhely szürke 65cm

Trixie Jimmy kutyafekhely szürke 65cm

kutyafekhely
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 12 438 Ft / db
Rendelhető
12 438 Ft 15 548 Ft
-20%
Trixie Hálós szájkosár fekete S-M

Trixie Hálós szájkosár fekete S-M

szájkosár
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 970 Ft / db
Raktáron
970 Ft 1 213 Ft
-20%
Trixie Travel Bowl összecsukható utazótál 0,25l

Trixie Travel Bowl összecsukható utazótál 0,25l

síkba összetolható szilikon utazótál
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 861 Ft / db
Raktáron
861 Ft 1 076 Ft
-20%
Trixie Longies latex sípoló játék 18cm

Trixie Longies latex sípoló játék 18cm

gumijáték kutyáknak
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 154 Ft / db
Raktáron
1 154 Ft 1 443 Ft
-20%
Trixie Flower Lassú etető kutyatál 0,8l

Trixie Flower Lassú etető kutyatál 0,8l

habzsolást megszűntető lassúetető
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 507 Ft / db
Raktáron
1 507 Ft 1 884 Ft
-20%
Trixie Sípolós Tappancsos rugalmas gumilabda 6cm

Trixie Sípolós Tappancsos rugalmas gumilabda 6cm

gumijáték kutyáknak
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 450 Ft / db
Raktáron
1 450 Ft 1 813 Ft
-20%
Trixie Tömör natúrgumilabda Türkiz 8cm

Trixie Tömör natúrgumilabda Türkiz 8cm

gumijáték kutyáknak
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 2 630 Ft / db
Raktáron
2 630 Ft 3 288 Ft
-20%
Trixie Színes kötélrágóka Small 20cm

Trixie Színes kötélrágóka Small 20cm

kötéljáték vastag fonatból
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 355 Ft / db
Raktáron
355 Ft 444 Ft
-20%
Trixie Natura lapostetős kutyaház lengőajtó 34x52cm

Trixie Natura lapostetős kutyaház lengőajtó 34x52cm

puha lengőajtó Natura kutyaházhoz
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 4 941 Ft / db
Rendelhető
4 941 Ft 6 176 Ft
-20%
Trixie Flower Lassú etető kutyatál 0,3l

Trixie Flower Lassú etető kutyatál 0,3l

habzsolást megszűntető lassúetető
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 006 Ft / db
Raktáron
1 006 Ft 1 258 Ft
-20%
Trixie Hálós szájkosár fekete L-XL

Trixie Hálós szájkosár fekete L-XL

szájkosár
(3)
Kiszerelés: 1 Darab
Gyártó: Trixie
Egységár: 1 082 Ft / db
Raktáron
1 082 Ft 1 353 Ft
-35%
Get Off Kutya és macskariasztó elszoktató spray 500ml

Get Off Kutya és macskariasztó elszoktató spray 500ml

Befújt helytől kutyát távoltartó spray
(2)
Kiszerelés: 500g / Flakon
Gyártó: Get Off
Egységár: 8 580 Ft / kg
Raktáron, utolsó darabok
4 290 Ft 6 600 Ft
Menü
Termék kategóriák
Információk
Egyéb